1006 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 28 november 2022 -
5005 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
5004 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 14 mars 2022
5003 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
8395 Akvarell
Såld: 5.200 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
9248 Akvarell
Egron Lundgren (1815-1875), Sjö, signerad, 10x10
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 oktober 2016
7619 Akvarell
Egron Lundgren (1815-1875), tillskriven, 16x19
Såld: 400 kr
Såldes den 2 november 2015 -
2643 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 mars 2015 -
7073 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 augusti 2013